AG HALY

montované haly, obloukové haly, ocelové haly

AG HALY

PROFIL FIRMY

Vážení zákazníci,

 

dovolte, abychom Vám představili naši stavební společnost, jejíž odborní pracovníci se již od roku 1991 specializují na přípravu a vlastní realizaci výstavby samonosných obloukových montovaných hal a zastřešení.

Zkušený tým stavebních odborníků a autorizovaných inženýrů pozemních staveb (ČKAIT) umožní každému zákazníkovi zvolit optimální řešení pro svůj investiční záměr a zajistí kompletní projektovou dokumentaci nebo architektonickou studii. Následně realizují vlastní výstavbu samonosné obloukové haly nebo zastřešení, případně zajistí výstavbu požadované investice "na klíč".

Naše společnost využívá unikátní, samonosný obloukový halový systém, který byl vyvinut v USA. Tento systém umožňuje nejefektivnější a nejekonomičtější výstavbu kvalitních montovaných obloukových hal v superrychlých termínech. Výstavba haly na staveništi probíhá pomocí speciální tvarovací mobilní linky bez potřeby většiny obvyklých podmínek či zařízení staveniště. 

 

Realizace více než 400 samonosných montovaných obloukových hal či halových objektů a více než 500 dokončených montovaných obloukových střech a zastřešení je důkazem úspěšné a dlouholeté profesionální práce našich stavebních odborníků.

 

Vážení zákazníci, jsme připraveni kdykoliv řešit Vaše budoucí stavební záměry tak, aby i Vaše spokojenost byla maximální a investiční náklady minimální.

 

 

 

 

 

Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   AG HALY > PROFIL FIRMY